Yunanca Tercüme

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri olarak Yunanca Türkçe yazılı / sözlü tercüme ve Türkçe Yunanca yazılı / sözlü tercüme işlemleriniz:

  • Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık bölümlerden mezun olmuş,
  • Üniversitelerin Dil Bölümlerinden mezun olmuş,
  • Anadili Yunanca olan ve %100 Yunanca Eğitim veren üniversitelerde lisans, yüksek lisans veya doktorasını tamamlamışYunanca Yeminli Mütercim Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Hukuki tercüme, Tıbbi tercüme, Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri tercümesi, Patent tercümesi, Yapı ve inşaat tercümesi gibi alan uzmanlığı veya alan terimlerine hakimiyet gerektiren teknik tercüme işlemleri

  • İlgili alanda Yunanca eğitim görmüş tercümanlar,
  • İlgili alanda faaliyet gösteren kuruluşlarda çalışmış Yunanca Mütercim Tercümanlar,
  • İlgili alan terminolojisine hakim deneyimli Yunanca Mütercim Tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir.

Yunanca Türkçe çeviri ve Türkçe Yunanca çeviri yapılan belgelerinizin Ankara’da Noter Onay, Apostil Onay, Konsolosluk Onayveya ilgili Bakanlık Onay işlemleri Onat Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından adınıza ücretsiz olarak yürütülebilir.

Yeminli Tercüman Onaylı Yunanca Tercüme, Noter Onaylı Yunanca Tercüme, Apostil Onaylı Yunanca Tercüme,Konsolosluk Onaylı Yunanca Tercüme veya ilgili Bakanlık Onaylı Yunanca Tercüme edilmiş belge ve dokümanlarınız kurye,kargo veya posta ile firmanıza teslim edilebilir.

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından Ankara dışına da hizmet verilmektedir. Tercüme edilmiş onaylı belgeleriniz İstanbul, İzmir, Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine kargo veya posta gönderilebilir.