Yeminli Tercüme

Tercüme alanında çığır açan çeviri firmamız, Türkiye’nin her köşesine telefon, internet ve posta yolu ile hizmet vermektedir. Dünyada ki en çok kullanılan 30 u aşkın dilde çeviri hizmetini değerli müşterilerimize sunmak için kalifiye, profosyonel dil çeviri uzmanları ile birlikte çalışmaktadır.

Tercüme ve çeviri yapılacak metnin yahut bir projenin düzgün net anlaşılır bir şekilde çevrilmesi çeviriyi yapacak uzman personelin kalitesi ile doğru orantılı olarak artmaktadır. Dolayısı ile Akdil Tercüme Hizmetleri, 20 yılı aşkın sürelik tecrübesi ve uzman çevirmenlerle kaliteli tercümeyi değerli müşterilerimize sunmakta ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Yeminli Tercüman ve Tercüme; Servisimiz tüm dillerde tercüme yapabilmekte fakat bazı tercümelerde ise yeminli tercüman gerekmektedir. Bu tür tercümeler İmzalı ve mühürlü olarak yapılmaktadır. Kadromuz tamamen yeminli tercümanlardan oluştuğu için rahatlıkla yeminli tercümenizi akdil tercüme büromuzu arayarak yaptırabilirsiniz. Yeminli Tercüme ve Tercümanlık şirketi olarak, çevirisi talep edilen metnin, ilgili metin konusunda branşlaşmış ve uzman çevirmene verilmesini, genel olarak bir çok konuya hakim, şirket çevirmenlerimizden sorumlu müdür Baş Çevirmenimizce belirlenmektedir. Böylelikle, çeviri metinleri, konusunda branşlaşmış ve uzman çevirmenlerimizce olması gereken nitelikte üretilerek, gereken sorumluluğun taşınması anlamında sağlıklı sonuçlara ulaşılmaktadır.