Ukraynaca Tercüme

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri olarak Ukraynaca Türkçe yazılı / sözlü tercüme ve Türkçe Ukraynaca yazılı / sözlü tercüme işlemleriniz:

  • Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık bölümlerden mezun olmuş,
  • Üniversitelerin Dil Bölümlerinden mezun olmuş,
  • Anadili Ukraynaca olan ve %100 Ukraynaca Eğitim veren üniversitelerde lisans, yüksek lisans veya doktorasını tamamlamış Ukraynaca Yeminli Mütercim Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Hukuki tercüme, Tıbbi tercüme, Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri tercümesi, Patent tercümesi, Yapı ve inşaat tercümesi gibi alan uzmanlığı veya alan terimlerine hakimiyet gerektiren teknik tercüme işlemleri

  • İlgili alanda Ukraynaca eğitim görmüş tercümanlar,
  • İlgili alanda faaliyet gösteren kuruluşlarda çalışmış Ukraynaca Mütercim Tercümanlar,
  • İlgili alan terminolojisine hakim deneyimli Ukraynaca Mütercim Tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir.

Ukraynaca Türkçe çeviri ve Türkçe Ukraynaca çeviri yapılan belgelerinizin Ankara’da Noter Onay, Apostil Onay, Konsolosluk Onay veya ilgili Bakanlık Onay işlemleri Onat Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından adınıza ücretsiz olarak yürütülebilir.

Yeminli Tercüman Onaylı Ukraynaca Tercüme, Noter Onaylı Ukraynaca Tercüme, Apostil Onaylı Ukraynaca Tercüme,Konsolosluk Onaylı Ukraynaca Tercüme veya ilgili Bakanlık Onaylı Ukraynaca Tercüme edilmiş belge ve dokümanlarınız kurye,kargo veya posta ile firmanıza teslim edilebilir.

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından Ankara dışına da hizmet verilmektedir. Tercüme edilmiş onaylı belgeleriniz İstanbul, İzmir, Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine kargo veya posta gönderilebilir.