Tıbbi Çeviri

Tıp, sağlık alanındaki eğitim kariyerinizin dönüm noktasındaki ödevleriniz, tezleriniz ve daha çeşitli özelliklere sahip oluşturmanız gereken dökümanlar için bize ulaşmaya ne dersiniz. Sağlık sektöründe bir firmasınız ve yurtdışındaki ilgili branşlardaki firmalar ile iletişime geçmek, ihracat yada ithalat yapmak istiyorsunuz. Önemli bilim kuruluşlarındaki seminerlerde açıklamaların istediğiniz bir dile çevrilmesi için yazılı yada sözlü dijital yada dosya halinde bizlere ulaştırmanız durumunda isteğinize göre uzman kalitesinde işlemlerimizi gerçekleştirebiliriz.

Tıbbi terimler, araçlar, araştırmalar gibi konulara hakim, daha önce bu şekilde görev almış tercümanlarımız yada deneyimli ekibimiz ile isteklerinizi bizlere bildirdikten sonra ticari, eğitim, iletişim, rapor yada dosya hazırlama gibi alanlarda sorunları kısa sürede ortadan kaldırmak ve çözüme ulaştırmak bizim görevimizdir.

Tıbbi Tercüme çeviri, Medikal Tercüme çeviri

Tıbbi tercüme çeviri, Medikal tercüme çeviri, Tıbbi ve medikal içerikli belgelerinizin tercüme, çevirileri konusunda verdiğimiz hizmetimizdir. Tıbbi ve medikal çeviri konusunda hizmet veren tercümanlarımız konusunda uzman ve deneyimlidir. Tıbbi ve çevirileriniz akademisyen tercümanlarımız tarafından yapılır.
Tercüme büromuz ISO 9001-2000 Uluslararası kalite belgesine sahibi olup, gerçekleştirdiği tıbbi tercümelerinize kalite garantisi vermektedir.

Tıbbi Tercüme çeviri ve Medikal tercüme çeviri hizmeti verdiğimiz konular.

Tıbbi tercüme çeviri, Medikal tercüme çeviri hizmeti verdiğimiz konuları aşağıdaki başlıklar altında toplayabiliriz.
Her dilde ve her konuda medikal cihazların kullanım klavuzlarının tercümeleri.

Her konuda dahiliye, diş hekimliği, göğüs hastalıkları, göz, göz hastalıkları, kalp, kalp hastalıkları, anestezi, biyoistatistik, kardiyoloji, diyagnostik, endoskopi, travmatoloji, halk sağlığı, toksikoloji, patoloji, klinik raporu, araştırma ve makaleler, tıp ve eczacılık kuruluşlarının tanıtım metin ve broşürleri, uzman raporları, hasta bilgiler, farmakoloji ile ilgili olarak klinik deneyler, biyokimyasal araştırmalar, makaleler, tıbbi ürün lisans ve patentleri, ilaç patentleri, tezler araştırmalar, tıbi cihazlar, tıbbi cihazların kullanma klavuzları gibi konularda verdiğimiz tercüme, çeviri hizmetimizdir.Tıbbi çeviri yapmak, çevirisi yapılacak konu hakkında uzman olmayı ve tercümenin yapılacağı hedef dil konusunda deneyimli olmayı gerektirir. Örneğin; Göz hastalıkları konusunda içeriğe sahip olan bir belgenin çevirisi, iyi bir yabancı dil bilgisine sahip göz doktoru tarafından yapılmalıdır.