Slovence Tercüme

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri olarak Slovence Türkçe yazılı / sözlü tercüme ve Türkçe Slovence yazılı / sözlü tercüme işlemleriniz:

  • Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık bölümlerden mezun olmuş,
  • Üniversitelerin Dil Bölümlerinden mezun olmuş,
  • Anadili Slovence olan ve %100 Slovence Eğitim veren üniversitelerde lisans, yüksek lisans veya doktorasını tamamlamışSlovence Yeminli Mütercim Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Hukuki tercüme, Tıbbi tercüme, Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri tercümesi, Patent tercümesi, Yapı ve inşaat tercümesi gibi alan uzmanlığı veya alan terimlerine hakimiyet gerektiren teknik tercüme işlemleri

  • İlgili alanda Slovence eğitim görmüş tercümanlar,
  • İlgili alanda faaliyet gösteren kuruluşlarda çalışmış Slovence Mütercim Tercümanlar,
  • İlgili alan terminolojisine hakim deneyimli Slovence Mütercim Tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir.

Slovence Türkçe çeviri ve Türkçe Slovence çeviri yapılan belgelerinizin Ankara’da Noter Onay, Apostil Onay, Konsolosluk Onayveya ilgili Bakanlık Onay işlemleri Onat Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından adınıza ücretsiz olarak yürütülebilir.

Yeminli Tercüman Onaylı Slovence Tercüme, Noter Onaylı Slovence Tercüme, Apostil Onaylı Slovence Tercüme,Konsolosluk Onaylı Slovence Tercüme veya ilgili Bakanlık Onaylı Slovence Tercüme edilmiş belge ve dokümanlarınız kurye,kargo veya posta ile firmanıza teslim edilebilir.

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından Ankara dışına da hizmet verilmektedir. Tercüme edilmiş onaylı belgeleriniz İstanbul, İzmir, Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine kargo veya posta gönderilebilir.