Slovakça Tercüme

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri olarak Slovakça Türkçe yazılı / sözlü tercüme ve Türkçe Slovakça yazılı / sözlü tercüme işlemleriniz:

  • Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık bölümlerden mezun olmuş,
  • Üniversitelerin Dil Bölümlerinden mezun olmuş,
  • Anadili Slovakça olan ve %100 Slovakça Eğitim veren üniversitelerde lisans, yüksek lisans veya doktorasını tamamlamışSlovakça Yeminli Mütercim Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Hukuki tercüme, Tıbbi tercüme, Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri tercümesi, Patent tercümesi, Yapı ve inşaat tercümesi gibi alan uzmanlığı veya alan terimlerine hakimiyet gerektiren teknik tercüme işlemleri

  • İlgili alanda Slovakça eğitim görmüş tercümanlar,
  • İlgili alanda faaliyet gösteren kuruluşlarda çalışmış Slovakça Mütercim Tercümanlar,
  • İlgili alan terminolojisine hakim deneyimli Slovakça Mütercim Tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir.

Slovakça Türkçe çeviri ve Türkçe Slovakça çeviri yapılan belgelerinizin Ankara’da Noter Onay, Apostil Onay, Konsolosluk Onayveya ilgili Bakanlık Onay işlemleri Onat Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından adınıza ücretsiz olarak yürütülebilir.

Yeminli Tercüman Onaylı Slovakça Tercüme, Noter Onaylı Slovakça Tercüme, Apostil Onaylı Slovakça Tercüme,Konsolosluk Onaylı Slovakça Tercüme veya ilgili Bakanlık Onaylı Slovakça Tercüme edilmiş belge ve dokümanlarınız kurye,kargo veya posta ile firmanıza teslim edilebilir.

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından Ankara dışına da hizmet verilmektedir. Tercüme edilmiş onaylı belgeleriniz İstanbul, İzmir, Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine kargo veya posta gönderilebilir.