Sırpça Tercüme

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri olarak Sırpça Türkçe yazılı / sözlü tercüme ve Türkçe Sırpça yazılı / sözlü tercüme işlemleriniz:

  • Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık bölümlerden mezun olmuş,
  • Üniversitelerin Dil Bölümlerinden mezun olmuş,
  • Anadili Sırpça olan ve %100 Sırpça Eğitim veren üniversitelerde lisans, yüksek lisans veya doktorasını tamamlamışSırpça Yeminli Mütercim Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Hukuki tercüme, Tıbbi tercüme, Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri tercümesi, Patent tercümesi, Yapı ve inşaat tercümesi gibi alan uzmanlığı veya alan terimlerine hakimiyet gerektiren teknik tercüme işlemleri

  • İlgili alanda Sırpça eğitim görmüş tercümanlar,
  • İlgili alanda faaliyet gösteren kuruluşlarda çalışmış Sırpça Mütercim Tercümanlar,
  • İlgili alan terminolojisine hakim deneyimli Sırpça Mütercim Tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir.

Sırpça Türkçe çeviri ve Türkçe Sırpça çeviri yapılan belgelerinizin Ankara’da Noter Onay, Apostil Onay, Konsolosluk Onay veya ilgili Bakanlık Onay işlemleri Onat Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından adınıza ücretsiz olarak yürütülebilir.

Yeminli Tercüman Onaylı Sırpça Tercüme, Noter Onaylı Sırpça Tercüme, Apostil Onaylı Sırpça Tercüme, Konsolosluk Onaylı Sırpça Tercüme veya ilgili Bakanlık Onaylı Sırpça Tercüme edilmiş belge ve dokümanlarınız kurye,kargo veya posta ile firmanıza teslim edilebilir.

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından Ankara dışına da hizmet verilmektedir. Tercüme edilmiş onaylı belgeleriniz İstanbul, İzmir, Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine kargo veya posta gönderilebilir.