Sertifika Tercümesi

Sertifikalarınız kayıtlarımızda saklanmaktadır ve size tekrar lazım olduğunda ofisimizden ücretsiz bir şekilde alabiliryorsunuz. Noterli aldığınız sertifikanızı da noterlerden aslı gibidir halini kısmı ücret karşılığında tekrar alabilmektesiniz.
Sertifikalar kim tarafından çevirilmeli? Geçerli dili bilen herkes çevirebilir mi?
Evet belki herkes sertifikanızın çevirisini hazırlayabilir. Yalnız resmi kamu kurumları evrakların yeminli tercümanlar tarafından çevirilmesini ve onlar tarafından onaylanmasını isterler ve yalnız yeminli tercüman mührü olan evraklar üzerinden işlem yapabilmektedirler.
Belgenizin çevirisi ve noter onayları ücretli olmakla birlikte apostil onayı tamamen ücretsizdir. İşlem yaptırdığınız Noterliğinizin bağlı olduğu ilçe kaymakamlığından 5-10 dakika içinde apostil onayı almanız mümkündür.Eğitim sertifikaları, Ürün kalite sertifikaları, SSL sertifikaları, gibi birçok sertifikalarınızın başka kamu veya özel kurumlar, bazen de müşterileriniz veya iş ortaklarınız tarafından istendiği zaman tercümesine ve noter tasdikine ihtiyaç duyarsınız.
Sertifika çevirileri hazırlanırken nelere dikkat edilmelidir?
Sertifikalarınızın çevirileri hazırlanırken şahıs isim ve soyisimlerinin doğru olmasına ve belgenin aslına da uygun olmasına, eğitim sertifikası ise belge sahibinin aldığı eğitimi ve elde ettiği bilgilerin doğru belirtilmesine dikkat edilmelidir.

Kumsal Tercüme bürosu olarak 102 dilde yeminli ve noter onaylı Sertifika Çevirisi için sizlere doğru, kaliteli profesyonel tercüme hizmetini ve en uygun hız da teslim edebiliriz.