Rumence Tercüme

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri olarak Rumence Türkçe yazılı / sözlü tercüme ve Türkçe Rumence yazılı / sözlü tercüme işlemleriniz:

  • Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık bölümlerden mezun olmuş,
  • Üniversitelerin Dil Bölümlerinden mezun olmuş,
  • Anadili Rumence olan ve %100 Rumence Eğitim veren üniversitelerde lisans, yüksek lisans veya doktorasını tamamlamış Rumence Yeminli Mütercim Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Hukuki tercüme, Tıbbi tercüme, Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri tercümesi, Patent tercümesi, Yapı ve inşaat tercümesi gibi alan uzmanlığı veya alan terimlerine hakimiyet gerektiren teknik tercüme işlemleri

  • İlgili alanda Rumence eğitim görmüş tercümanlar,
  • İlgili alanda faaliyet gösteren kuruluşlarda çalışmış Rumence Mütercim Tercümanlar,
  • İlgili alan terminolojisine hakim deneyimli Rumence Mütercim Tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir.

Rumence Türkçe çeviri ve Türkçe Rumence çeviri yapılan belgelerinizin Ankara’da Noter Onay, Apostil Onay, Konsolosluk Onay veya ilgili Bakanlık Onay işlemleri Onat Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından adınıza ücretsiz olarak yürütülebilir.

Yeminli Tercüman Onaylı Rumence Tercüme, Noter Onaylı Rumence Tercüme, Apostil Onaylı Rumence Tercüme,Konsolosluk Onaylı Rumence Tercüme veya ilgili Bakanlık Onaylı Rumence Tercüme edilmiş belge ve dokümanlarınız kurye,kargo veya posta ile firmanıza teslim edilebilir.

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından Ankara dışına da hizmet verilmektedir. Tercüme edilmiş onaylı belgeleriniz İstanbul, İzmir, Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine kargo veya posta gönderilebilir.