Özbekçe Tercüme

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri olarak Özbekçe Türkçe yazılı / sözlü tercüme ve Türkçe Özbekçe yazılı / sözlü tercüme işlemleriniz:

  • Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık bölümlerden mezun olmuş,
  • Üniversitelerin Dil Bölümlerinden mezun olmuş,
  • Anadili Özbekçe olan ve %100 Özbekçe Eğitim veren üniversitelerde lisans, yüksek lisans veya doktorasını tamamlamışÖzbekçe Yeminli Mütercim Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Hukuki tercüme, Tıbbi tercüme, Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri tercümesi, Patent tercümesi, Yapı ve inşaat tercümesi gibi alan uzmanlığı veya alan terimlerine hakimiyet gerektiren teknik tercüme işlemleri

  • İlgili alanda Özbekçe eğitim görmüş tercümanlar,
  • İlgili alanda faaliyet gösteren kuruluşlarda çalışmış Özbekçe Mütercim Tercümanlar,
  • İlgili alan terminolojisine hakim deneyimli Özbekçe Mütercim Tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir.

Özbekçe Türkçe çeviri ve Türkçe Özbekçe çeviri yapılan belgelerinizin Ankara’da Noter Onay, Apostil Onay, Konsolosluk Onayveya ilgili Bakanlık Onay işlemleri Onat Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından adınıza ücretsiz olarak yürütülebilir.

Yeminli Tercüman Onaylı Özbekçe Tercüme, Noter Onaylı Özbekçe Tercüme, Apostil Onaylı Özbekçe Tercüme,Konsolosluk Onaylı Özbekçe Tercüme veya ilgili Bakanlık Onaylı Özbekçe Tercüme edilmiş belge ve dokümanlarınız kurye,kargo veya posta ile firmanıza teslim edilebilir.

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından Ankara dışına da hizmet verilmektedir. Tercüme edilmiş onaylı belgeleriniz İstanbul, İzmir, Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine kargo veya posta gönderilebilir.