Osmanlıca Tercüme

Şirketimiz Osmanlıca tercüme , Osmanlıca çeviri hizmetleri vermektedir.

Bildiğiniz gibi osmanlıca türkçenin arapça ve farsça ile karışmasından oluşan daha çok karma bir dildir. Özellikle 1800 lü yılların öncesinde ki osmanlıca oldukça eski kelimeler içerdiği için çözülmesi ve anlaşılması zor ve zahmetlidir. Kesinlikle konunun ehli uzman kişiler bu işi yapmalıdır.

Osmanlıca çeviri tarihi bağlarımızdan kopmadan, özellikle edebi ürünlerin Türkçeye çevrilmesi ve yayınevlerinde yerini alması konusunda ülkemizden gelen taleplerin yoğunluğunu bilen tercümanlık bürolarından birisiyiz.

Eski, klasik ve Osmanlıca alanında deneyimli, yemin Osmanlıca tercümanlarımız ile sağlık, tıp, edebi eserler, teknik tercümeler, birebir iletişimi anadil yeteneğinde sunabilecek çalışanlarımız ile tanışmak ister misiniz?

700 yıl süresince çok sayıda devlet ile ilişkiler kuran ve adeta tarihi yeniden yazan ecdadımız hakkındaki eserlerin sayısını artırmak, kaliteli ve hızlı Osmanlıca tercüme hizmetlerimizden yararlanmak, titiz işçilik ve söz verdiğimiz tarihte teslim edilmek üzere hatasız ve akıcı bir dil ile isteklerinizi karşılamak için biz hazırız.

Osmanlıca Ticari, medikal, yazılı eserler, fısıltı yada liason usulü çeviriler, simultane… gibi alanlarda her zaman sizlerin yanında olan ve desteğini kalitesi ile yansıtmak isteyen çalışanlarımız ile anlam bütünlüğü bozulmadan çalışmalarımızı tamamlayabiliriz.