Norveççe Tercüme

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri olarak Norveççe Türkçe yazılı / sözlü tercüme ve Türkçe Norveççe yazılı / sözlü tercüme işlemleriniz:

  • Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık bölümlerden mezun olmuş,
  • Üniversitelerin Dil Bölümlerinden mezun olmuş,
  • Anadili Norveççe olan ve %100 Norveççe Eğitim veren üniversitelerde lisans, yüksek lisans veya doktorasını tamamlamış Norveççe Yeminli Mütercim Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Hukuki tercüme, Tıbbi tercüme, Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri tercümesi, Patent tercümesi, Yapı ve inşaat tercümesi gibi alan uzmanlığı veya alan terimlerine hakimiyet gerektiren teknik tercüme işlemleri

  • İlgili alanda Norveççe eğitim görmüş tercümanlar,
  • İlgili alanda faaliyet gösteren kuruluşlarda çalışmış Norveççe Mütercim Tercümanlar,
  • İlgili alan terminolojisine hakim deneyimli Norveççe Mütercim Tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir.

Norveççe Türkçe çeviri ve Türkçe Norveççe çeviri yapılan belgelerinizin Ankara’da Noter Onay, Apostil Onay, Konsolosluk Onay veya ilgili Bakanlık Onay işlemleri Onat Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından adınıza ücretsiz olarak yürütülebilir.

Yeminli Tercüman Onaylı Norveççe Tercüme, Noter Onaylı Norveççe Tercüme, Apostil Onaylı Norveççe Tercüme,Konsolosluk Onaylı Norveççe Tercüme veya ilgili Bakanlık Onaylı Norveççe Tercüme edilmiş belge ve dokümanlarınız kurye,kargo veya posta ile firmanıza teslim edilebilir.

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından Ankara dışına da hizmet verilmektedir. Tercüme edilmiş onaylı belgeleriniz İstanbul, İzmir, Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine kargo veya posta gönderilebilir.