Moldovca Tercüme

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri olarak Moldovca Türkçe yazılı / sözlü tercüme ve Türkçe Moldovca yazılı / sözlü tercüme işlemleriniz:

  • Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık bölümlerden mezun olmuş,
  • Üniversitelerin Dil Bölümlerinden mezun olmuş,
  • Anadili Moldovca olan ve %100 Moldovca Eğitim veren üniversitelerde lisans, yüksek lisans veya doktorasını tamamlamış Moldovca Yeminli Mütercim Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Hukuki tercüme, Tıbbi tercüme, Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri tercümesi, Patent tercümesi, Yapı ve inşaat tercümesi gibi alan uzmanlığı veya alan terimlerine hakimiyet gerektiren teknik tercüme işlemleri

  • İlgili alanda Moldovca eğitim görmüş tercümanlar,
  • İlgili alanda faaliyet gösteren kuruluşlarda çalışmış Moldovca Mütercim Tercümanlar,
  • İlgili alan terminolojisine hakim deneyimli Moldovca Mütercim Tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir.

Moldovca Türkçe çeviri ve Türkçe Moldovca çeviri yapılan belgelerinizin Ankara’da Noter Onay, Apostil Onay, Konsolosluk Onay veya ilgili Bakanlık Onay işlemleri Onat Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından adınıza ücretsiz olarak yürütülebilir.

Yeminli Tercüman Onaylı Moldovca Tercüme, Noter Onaylı Moldovca Tercüme, Apostil Onaylı Moldovca Tercüme,Konsolosluk Onaylı Moldovca Tercüme veya ilgili Bakanlık Onaylı Moldovca Tercüme edilmiş belge ve dokümanlarınız kurye,kargo veya posta ile firmanıza teslim edilebilir.

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından Ankara dışına da hizmet verilmektedir. Tercüme edilmiş onaylı belgeleriniz İstanbul, İzmir, Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine kargo veya posta gönderilebilir.