Makedonca Tercüme

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri olarak Makedonca Türkçe yazılı / sözlü tercüme ve Türkçe Makedonca yazılı / sözlü tercüme işlemleriniz:

  • Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık bölümlerden mezun olmuş,
  • Üniversitelerin Dil Bölümlerinden mezun olmuş,
  • Anadili Makedonca olan ve %100 Makedonca Eğitim veren üniversitelerde lisans, yüksek lisans veya doktorasını tamamlamış Makedonca Yeminli Mütercim Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Hukuki tercüme, Tıbbi tercüme, Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri tercümesi, Patent tercümesi, Yapı ve inşaat tercümesi gibi alan uzmanlığı veya alan terimlerine hakimiyet gerektiren teknik tercüme işlemleri

  • İlgili alanda Makedonca eğitim görmüş tercümanlar,
  • İlgili alanda faaliyet gösteren kuruluşlarda çalışmış Makedonca Mütercim Tercümanlar,
  • İlgili alan terminolojisine hakim deneyimli Makedonca Mütercim Tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir.

Makedonca Türkçe çeviri ve Türkçe Makedonca çeviri yapılan belgelerinizin Ankara’da Noter Onay, Apostil Onay, Konsolosluk Onay veya ilgili Bakanlık Onay işlemleri Onat Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından adınıza ücretsiz olarak yürütülebilir.

Yeminli Tercüman Onaylı Makedonca Tercüme, Noter Onaylı Makedonca Tercüme, Apostil Onaylı Makedonca Tercüme,Konsolosluk Onaylı Makedonca Tercüme veya ilgili Bakanlık Onaylı Makedonca Tercüme edilmiş belge ve dokümanlarınız kurye,kargo veya posta ile firmanıza teslim edilebilir.

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından Ankara dışına da hizmet verilmektedir. Tercüme edilmiş onaylı belgeleriniz İstanbul, İzmir, Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine kargo veya posta gönderilebilir.