Korece Tercüme

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri olarak Korece Türkçe yazılı / sözlü tercüme ve Türkçe Korece yazılı / sözlü tercüme işlemleriniz:

  • Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık bölümlerden mezun olmuş,
  • Üniversitelerin Dil Bölümlerinden mezun olmuş,
  • Anadili Korece olan ve %100 Korece Eğitim veren üniversitelerde lisans, yüksek lisans veya doktorasını tamamlamışKorece Yeminli Mütercim Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Hukuki tercüme, Tıbbi tercüme, Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri tercümesi, Patent tercümesi, Yapı ve inşaat tercümesi gibi alan uzmanlığı veya alan terimlerine hakimiyet gerektiren teknik tercüme işlemleri

  • İlgili alanda Korece eğitim görmüş tercümanlar,
  • İlgili alanda faaliyet gösteren kuruluşlarda çalışmış Korece Mütercim Tercümanlar,
  • İlgili alan terminolojisine hakim deneyimli Korece Mütercim Tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir.

Korece Türkçe çeviri ve Türkçe Korece çeviri yapılan belgelerinizin Ankara’da Noter Onay, Apostil Onay, Konsolosluk Onayveya ilgili Bakanlık Onay işlemleri Onat Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından adınıza ücretsiz olarak yürütülebilir.

Yeminli Tercüman Onaylı Korece Tercüme, Noter Onaylı Korece Tercüme, Apostil Onaylı Korece Tercüme, Konsolosluk Onaylı Korece Tercüme veya ilgili Bakanlık Onaylı Korece Tercüme edilmiş belge ve dokümanlarınız kurye,kargo veya posta ile firmanıza teslim edilebilir.

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından Ankara dışına da hizmet verilmektedir. Tercüme edilmiş onaylı belgeleriniz İstanbul, İzmir, Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine kargo veya posta gönderilebilir.