İsveççe Tercüme

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri olarak İsveççe Türkçe yazılı / sözlü tercüme ve Türkçe İsveççe yazılı / sözlü tercüme işlemleriniz:

  • Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık bölümlerden mezun olmuş,
  • Üniversitelerin Dil Bölümlerinden mezun olmuş,
  • Anadili İsveççe olan ve %100 İsveççe Eğitim veren üniversitelerde lisans, yüksek lisans veya doktorasını tamamlamışİsveççe Yeminli Mütercim Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Hukuki tercüme, Tıbbi tercüme, Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri tercümesi, Patent tercümesi, Yapı ve inşaat tercümesi gibi alan uzmanlığı veya alan terimlerine hakimiyet gerektiren teknik tercüme işlemleri

  • İlgili alanda İsveççe eğitim görmüş tercümanlar,
  • İlgili alanda faaliyet gösteren kuruluşlarda çalışmış İsveççe Mütercim Tercümanlar,
  • İlgili alan terminolojisine hakim deneyimli İsveççe Mütercim Tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir.

İsveççe Türkçe çeviri ve Türkçe İsveççe çeviri yapılan belgelerinizin Ankara’da Noter Onay, Apostil Onay, Konsolosluk Onayveya ilgili Bakanlık Onay işlemleri Onat Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından adınıza ücretsiz olarak yürütülebilir.

Yeminli Tercüman Onaylı İsveççe Tercüme, Noter Onaylı İsveççe Tercüme, Apostil Onaylı İsveççe Tercüme, Konsolosluk Onaylı İsveççe Tercüme veya ilgili Bakanlık Onaylı İsveççe Tercüme edilmiş belge ve dokümanlarınız kurye,kargo veya posta ile firmanıza teslim edilebilir.

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından Ankara dışına da hizmet verilmektedir. Tercüme edilmiş onaylı belgeleriniz İstanbul, İzmir, Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine kargo veya posta gönderilebilir.