İbranice Tercüme

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri olarak İbranice Türkçe yazılı / sözlü tercüme ve Türkçe İbranice yazılı / sözlü tercüme işlemleriniz:

  • Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık bölümlerden mezun olmuş,
  • Üniversitelerin Dil Bölümlerinden mezun olmuş,
  • Anadili İbranice olan ve %100 İbranice Eğitim veren üniversitelerde lisans, yüksek lisans veya doktorasını tamamlamışİbranice Yeminli Mütercim Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Hukuki tercüme, Tıbbi tercüme, Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri tercümesi, Patent tercümesi, Yapı ve inşaat tercümesi gibi alan uzmanlığı veya alan terimlerine hakimiyet gerektiren teknik tercüme işlemleri

  • İlgili alanda İbranice eğitim görmüş tercümanlar,
  • İlgili alanda faaliyet gösteren kuruluşlarda çalışmış İbranice Mütercim Tercümanlar,
  • İlgili alan terminolojisine hakim deneyimli İbranice Mütercim Tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir.

İbranice Türkçe çeviri ve Türkçe İbranice çeviri yapılan belgelerinizin Ankara’da Noter Onay, Apostil Onay, Konsolosluk Onayveya ilgili Bakanlık Onay işlemleri Onat Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından adınıza ücretsiz olarak yürütülebilir.

Yeminli Tercüman Onaylı İbranice Tercüme, Noter Onaylı İbranice Tercüme, Apostil Onaylı İbranice Tercüme,Konsolosluk Onaylı İbranice Tercüme veya ilgili Bakanlık Onaylı İbranice Tercüme edilmiş belge ve dokümanlarınız kurye,kargo veya posta ile firmanıza teslim edilebilir.

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından Ankara dışına da hizmet verilmektedir. Tercüme edilmiş onaylı belgeleriniz İstanbul, İzmir, Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine kargo veya posta gönderilebilir.