Hollandaca Tercüme

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri olarak Hollandaca Türkçe yazılı / sözlü tercüme ve Türkçe Hollandaca yazılı / sözlü tercüme işlemleriniz:

  • Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık bölümlerden mezun olmuş,
  • Üniversitelerin Dil Bölümlerinden mezun olmuş,
  • Anadili Hollandaca olan ve %100 Hollandaca Eğitim veren üniversitelerde lisans, yüksek lisans veya doktorasını tamamlamış Hollandaca Yeminli Mütercim Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Hukuki tercüme, Tıbbi tercüme, Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri tercümesi, Patent tercümesi, Yapı ve inşaat tercümesi gibi alan uzmanlığı veya alan terimlerine hakimiyet gerektiren teknik tercüme işlemleri

  • İlgili alanda Hollandaca eğitim görmüş tercümanlar,
  • İlgili alanda faaliyet gösteren kuruluşlarda çalışmış Hollandaca Mütercim Tercümanlar,
  • İlgili alan terminolojisine hakim deneyimli Hollandaca Mütercim Tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir.

Hollandaca Türkçe çeviri ve Türkçe Hollandaca çeviri yapılan belgelerinizin Ankara’da Noter Onay, Apostil Onay, Konsolosluk Onay veya ilgili Bakanlık Onay işlemleri Onat Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından adınıza ücretsiz olarak yürütülebilir.

Yeminli Tercüman Onaylı Hollandaca Tercüme, Noter Onaylı Hollandaca Tercüme, Apostil Onaylı Hollandaca Tercüme,Konsolosluk Onaylı Hollandaca Tercüme veya ilgili Bakanlık Onaylı Hollandaca Tercüme edilmiş belge ve dokümanlarınız kurye,kargo veya posta ile firmanıza teslim edilebilir.

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından Ankara dışına da hizmet verilmektedir. Tercüme edilmiş onaylı belgeleriniz İstanbul, İzmir, Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine kargo veya posta gönderilebilir.