Hakkımızda

Kumsal tercüme olarak tüm resmi dillerde yeminli tercüme çeviri, noter tasdikli tercüme çeviri, yazılı tercüme çeviri, sözlü profesyonel tercüme hizmetini en iyi şekilde, gizlilik ve kalite politikamıza uygun şekilde vermekteyiz. Biz sizi önemsiyor ve size çözümler üretiyoruz.

Şirketimiz 2006 yılından beri hem Türkiye’de hem dünyada hizmet vermektedir. Alanında uzman tercümanlarımızın çevirilerinizi özenerek ve en iyi şekilde yapacağına hiç şüpheniz olmasın. Tercümanlarımız yeminli tercüman olup yaptıkları çevirilerin altına imzalarını atma yetkisine sahiptirler.

İş dünyasında kalitenin, zamanın, müşteri memnuniyetinin bilincindeyiz; bu nedenle misyonumuz kısa sürede kaliteli hizmet vermektir. Şirketimiz kalitede daha fazla büyümek için müşteri memuniyetini esas almıştır. Müşterinin dosyalarını gizlilik ilkesine dayanarak yıllarca muhafaza ediyoruz. Müşteri adına dosyayı takip edip sonuçlandırıyoruz. Müşteriye ihtiyacı olduğunda her türlü danışmanlık hizmetini sunuyoruz. Doğruluk ve dürüstlük şirketimiz için birinci ilkedir. Bu ilkeyle müşterimiz bize olan güvenini hiç kaybetmemektedir.

Deneyimimizle size en iyi hizmeti vereceğimizi idda ediyoruz. İlkelerimiz bizi güvenilir kılarak tüm Türkiye’de ve tüm dünyada adımızı duyuruyor.

HEDEFİMİZ

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri olarak Tercüme Hizmetlerini ve sunduğumuz diğer hizmetleri Ankara, İstanbul ve Antalya olmak üzere tüm Türkiye ve Dünya’da istikrarlı, kaliteli, güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak sunmaktır.

İLKELERİMİZ ve TEMEL DEĞERLERİMİZ

Dürüstlük
Dürüstlüğün uzun vadeli en karlı yatırım olduğunun bilincinde hareket eder.

Kalite ve Tutarlılık
Müşterilere her dönem ve her koşulda gelişen kalite ve hızda hizmet sunmayı hedefler.

Müşteri Odaklılık
Müşteri memnuniyetinin harcanan emeğin en değerli karşılığı olduğuna inanarak sunulan hizmetlerde Müşteri memnuniyetine odaklanır; Müşterilerin hedeflerine ulaşmasında katkıda bulunmayı amaçlar.

Açıklık
Süreçler ve maliyetler ile ilgili müşterilerine takip etme ve doğrulama imkanları sunar.

Gizlilik ve Bilgi Güvenliği
Müşterilerin mahremiyetine saygı duyar; talep eden müşteriler ile gizlilik sözleşmesi yaparak müşteriler ve bilgilerinin paylaşılmayacağını yasal olarak garanti eder. Çalışanlarında bilgi güvenliği farkındalığı sağlar, çalışanlar ile yapılan gizlilik anlaşmaları ile yasal yükümlülüklerini hatırlatır.

Yasalara Uyum
Tüm faaliyetlerin hukuki mevzuat gereklerine uygun olarak yürütülmesini hedefler.

“KİMSE GÖRMESE DE BİR GÖREN, KİMSE BİLMESE DE BİR BİLEN VAR.”
“HİÇ BİR KIZGINLIK VE KIRGINLIK ADALETSİZLİK ve SAHTEKARLIK HAKKI VERMEZ.”
“HAKKINDAN FAZLASINI ALMAK, HAK SAHİBİNİN SOFRASINDAN SOMUN ÇALMAKTIR.”

STANDARTLAR

Ankara, İstanbul ve Antalya olmak üzere tüm Türkiye ve Dünyada faaliyet gösteren Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri faaliyetlerini aşağıdaki standartlara uygun olarak yürütmeyi hedeflemektedir.

•  TS EN 15038:2009 Çeviri Hizmetleri-Hizmet Gerekleri

 TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

•  TS ISO/IEC 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi