Flemenkçe Tercüme

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri olarak Flemenkçe Türkçe yazılı / sözlü tercüme ve Türkçe Flemenkçe yazılı / sözlü tercüme işlemleriniz:

  • Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık bölümlerden mezun olmuş,
  • Üniversitelerin Dil Bölümlerinden mezun olmuş,
  • Anadili Flemenkçe olan ve %100 Flemenkçe Eğitim veren üniversitelerde lisans, yüksek lisans veya doktorasını tamamlamış Flemenkçe Yeminli Mütercim Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Hukuki tercüme, Tıbbi tercüme, Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri tercümesi, Patent tercümesi, Yapı ve inşaat tercümesi gibi alan uzmanlığı veya alan terimlerine hakimiyet gerektiren teknik tercüme işlemleri

  • İlgili alanda Flemenkçe eğitim görmüş tercümanlar,
  • İlgili alanda faaliyet gösteren kuruluşlarda çalışmış Flemenkçe Mütercim Tercümanlar,
  • İlgili alan terminolojisine hakim deneyimli Flemenkçe Mütercim Tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir.

Flemenkçe Türkçe çeviri ve Türkçe Flemenkçe çeviri yapılan belgelerinizin Ankara’da Noter Onay, Apostil Onay, Konsolosluk Onay veya ilgili Bakanlık Onay işlemleri Onat Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından adınıza ücretsiz olarak yürütülebilir.

Yeminli Tercüman Onaylı Flemenkçe Tercüme, Noter Onaylı Flemenkçe Tercüme, Apostil Onaylı Flemenkçe Tercüme,Konsolosluk Onaylı Flemenkçe Tercüme veya ilgili Bakanlık Onaylı Flemenkçe Tercüme edilmiş belge ve dokümanlarınız kurye,kargo veya posta ile firmanıza teslim edilebilir.

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından Ankara dışına da hizmet verilmektedir. Tercüme edilmiş onaylı belgeleriniz İstanbul, İzmir, Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine kargo veya posta gönderilebilir.