Farsça Tercüme

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri olarak Farsça Türkçe yazılı / sözlü tercüme ve Türkçe Farsça yazılı / sözlü tercüme işlemleriniz:

  • Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık bölümlerden mezun olmuş,
  • Üniversitelerin Dil Bölümlerinden mezun olmuş,
  • Anadili Farsça olan ve %100 Farsça Eğitim veren üniversitelerde lisans, yüksek lisans veya doktorasını tamamlamışFarsça Yeminli Mütercim Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Hukuki tercüme, Tıbbi tercüme, Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri tercümesi, Patent tercümesi, Yapı ve inşaat tercümesi gibi alan uzmanlığı veya alan terimlerine hakimiyet gerektiren teknik tercüme işlemleri

  • İlgili alanda Farsça eğitim görmüş tercümanlar,
  • İlgili alanda faaliyet gösteren kuruluşlarda çalışmış Farsça Mütercim Tercümanlar,
  • İlgili alan terminolojisine hakim deneyimli Farsça Mütercim Tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir.

Farsça Türkçe çeviri ve Türkçe Farsça çeviri yapılan belgelerinizin Ankara’da Noter Onay, Apostil Onay, Konsolosluk Onayveya ilgili Bakanlık Onay işlemleri Onat Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından adınıza ücretsiz olarak yürütülebilir.

Yeminli Tercüman Onaylı Farsça Tercüme, Noter Onaylı Farsça Tercüme, Apostil Onaylı Farsça Tercüme, Konsolosluk Onaylı Farsça Tercüme veya ilgili Bakanlık Onaylı Farsça Tercüme edilmiş belge ve dokümanlarınız kurye,kargo veya posta ile firmanıza teslim edilebilir.

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından Ankara dışına da hizmet verilmektedir. Tercüme edilmiş onaylı belgeleriniz İstanbul, İzmir, Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine kargo veya posta gönderilebilir.