Ermenice Tercüme

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri olarak Ermenice Türkçe yazılı / sözlü tercüme ve Türkçe Ermenice yazılı / sözlü tercüme işlemleriniz:

  • Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık bölümlerden mezun olmuş,
  • Üniversitelerin Dil Bölümlerinden mezun olmuş,
  • Anadili Ermenice olan ve %100 Ermenice Eğitim veren üniversitelerde lisans, yüksek lisans veya doktorasını tamamlamışErmenice Yeminli Mütercim Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Hukuki tercüme, Tıbbi tercüme, Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri tercümesi, Patent tercümesi, Yapı ve inşaat tercümesi gibi alan uzmanlığı veya alan terimlerine hakimiyet gerektiren teknik tercüme işlemleri

  • İlgili alanda Ermenice eğitim görmüş tercümanlar,
  • İlgili alanda faaliyet gösteren kuruluşlarda çalışmış Ermenice Mütercim Tercümanlar,
  • İlgili alan terminolojisine hakim deneyimli Ermenice Mütercim Tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir.

Ermenice Türkçe çeviri ve Türkçe Ermenice çeviri yapılan belgelerinizin Ankara’da Noter Onay, Apostil Onay, Konsolosluk Onay veya ilgili Bakanlık Onay işlemleri Onat Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından adınıza ücretsiz olarak yürütülebilir.

Yeminli Tercüman Onaylı Ermenice Tercüme, Noter Onaylı Ermenice Tercüme, Apostil Onaylı Ermenice Tercüme,Konsolosluk Onaylı Ermenice Tercüme veya ilgili Bakanlık Onaylı Ermenice Tercüme edilmiş belge ve dokümanlarınız kurye,kargo veya posta ile firmanıza teslim edilebilir.

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından Ankara dışına da hizmet verilmektedir. Tercüme edilmiş onaylı belgeleriniz İstanbul, İzmir, Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine kargo veya posta gönderilebilir.