Danva Tercüme

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri olarak Danca Türkçe yazılı / sözlü tercüme ve Türkçe Danca yazılı / sözlü tercüme işlemleriniz:

  • Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık bölümlerden mezun olmuş,
  • Üniversitelerin Dil Bölümlerinden mezun olmuş,
  • Anadili Danca olan ve %100 Danca Eğitim veren üniversitelerde lisans, yüksek lisans veya doktorasını tamamlamışDanca Yeminli Mütercim Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Hukuki tercüme, Tıbbi tercüme, Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri tercümesi, Patent tercümesi, Yapı ve inşaat tercümesi gibi alan uzmanlığı veya alan terimlerine hakimiyet gerektiren teknik tercüme işlemleri

  • İlgili alanda Danca eğitim görmüş tercümanlar,
  • İlgili alanda faaliyet gösteren kuruluşlarda çalışmış Danca Mütercim Tercümanlar,
  • İlgili alan terminolojisine hakim deneyimli Danca Mütercim Tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir.

Danca Türkçe çeviri ve Türkçe Danca çeviri yapılan belgelerinizin Ankara’da Noter Onay, Apostil Onay, Konsolosluk Onay veya ilgili Bakanlık Onay işlemleri Onat Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından adınıza ücretsiz olarak yürütülebilir.

Yeminli Tercüman Onaylı Danca Tercüme, Noter Onaylı Danca Tercüme, Apostil Onaylı Danca Tercüme, Konsolosluk Onaylı Danca Tercüme veya ilgili Bakanlık Onaylı Danca Tercüme edilmiş belge ve dokümanlarınız kurye,kargo veya posta ile firmanıza teslim edilebilir.

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından Ankara dışına da hizmet verilmektedir. Tercüme edilmiş onaylı belgeleriniz İstanbul, İzmir, Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine kargo veya posta gönderilebilir.