Bulgarca Tercüme

Kumsal  Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri olarak Bulgarca Türkçe yazılı / sözlü tercüme ve Türkçe Bulgarca yazılı / sözlü tercüme işlemleriniz:

  • Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık bölümlerden mezun olmuş,
  • Üniversitelerin Dil Bölümlerinden mezun olmuş,
  • Anadili Bulgarca olan ve %100 Bulgarca Eğitim veren üniversitelerde lisans, yüksek lisans veya doktorasını tamamlamışBulgarca Yeminli Mütercim Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Hukuki tercüme, Tıbbi tercüme, Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri tercümesi, Patent tercümesi, Yapı ve inşaat tercümesi gibi alan uzmanlığı veya alan terimlerine hakimiyet gerektiren teknik tercüme işlemleri

  • İlgili alanda Bulgarca eğitim görmüş tercümanlar,
  • İlgili alanda faaliyet gösteren kuruluşlarda çalışmış Bulgarca Mütercim Tercümanlar,
  • İlgili alan terminolojisine hakim deneyimli Bulgarca Mütercim Tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir.

Bulgarca Türkçe çeviri ve Türkçe Bulgarca çeviri yapılan belgelerinizin Ankara’da Noter Onay, Apostil Onay, Konsolosluk Onayveya ilgili Bakanlık Onay işlemleri Onat Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından adınıza ücretsiz olarak yürütülebilir.

Yeminli Tercüman Onaylı Bulgarca Tercüme, Noter Onaylı Bulgarca Tercüme, Apostil Onaylı Bulgarca Tercüme,Konsolosluk Onaylı Bulgarca Tercüme veya ilgili Bakanlık Onaylı Bulgarca Tercüme edilmiş belge ve dokümanlarınız kurye,kargo veya posta ile firmanıza teslim edilebilir.

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından Ankara dışına da hizmet verilmektedir. Tercüme edilmiş onaylı belgeleriniz İstanbul, İzmir, Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine kargo veya posta gönderilebilir.