Azerice Tercüme

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri olarak Azerice Türkçe yazılı / sözlü tercüme ve Türkçe Azerice yazılı / sözlü tercüme işlemleriniz:

  • Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık bölümlerden mezun olmuş,
  • Üniversitelerin Dil Bölümlerinden mezun olmuş,
  • Anadili Azerice olan ve %100 Azerice Eğitim veren üniversitelerde lisans, yüksek lisans veya doktorasını tamamlamışAzerice Yeminli Mütercim Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Hukuki tercüme, Tıbbi tercüme, Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri tercümesi, Patent tercümesi, Yapı ve inşaat tercümesi gibi alan uzmanlığı veya alan terimlerine hakimiyet gerektiren teknik tercüme işlemleri

  • İlgili alanda Azerice eğitim görmüş tercümanlar,
  • İlgili alanda faaliyet gösteren kuruluşlarda çalışmış Azerice Mütercim Tercümanlar,
  • İlgili alan terminolojisine hakim deneyimli Azerice Mütercim Tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir.

Azerice Türkçe çeviri ve Türkçe Azerice çeviri yapılan belgelerinizin Ankara’da Noter Onay, Apostil Onay, Konsolosluk Onayveya ilgili Bakanlık Onay işlemleri Onat Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından adınıza ücretsiz olarak yürütülebilir.

Yeminli Tercüman Onaylı Azerice Tercüme, Noter Onaylı Azerice Tercüme, Apostil Onaylı Azerice Tercüme, Konsolosluk Onaylı Azerice Tercüme veya ilgili Bakanlık Onaylı Azerice Tercüme edilmiş belge ve dokümanlarınız kurye,kargo veya posta ile firmanıza teslim edilebilir.

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından Ankara dışına da hizmet verilmektedir. Tercüme edilmiş onaylı belgeleriniz İstanbul, İzmir, Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine kargo veya posta gönderilebilir.