Arnavutça Tercüme

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri olarak Arnavutça Türkçe yazılı / sözlü tercüme ve Türkçe Arnavutça yazılı / sözlü tercüme işlemleriniz:

  • Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık bölümlerden mezun olmuş,
  • Üniversitelerin Dil Bölümlerinden mezun olmuş,
  • Anadili Arnavutça olan ve %100 Arnavutça Eğitim veren üniversitelerde lisans, yüksek lisans veya doktorasını tamamlamış Arnavutça Yeminli Mütercim Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Hukuki tercüme, Tıbbi tercüme, Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri tercümesi, Patent tercümesi, Yapı ve inşaat tercümesi gibi alan uzmanlığı veya alan terimlerine hakimiyet gerektiren teknik tercüme işlemleri

  • İlgili alanda Arnavutça eğitim görmüş tercümanlar,
  • İlgili alanda faaliyet gösteren kuruluşlarda çalışmış Arnavutça Mütercim Tercümanlar,
  • İlgili alan terminolojisine hakim deneyimli Arnavutça Mütercim Tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir.

Arnavutça Türkçe çeviri ve Türkçe Arnavutça çeviri yapılan belgelerinizin Ankara’da Noter Onay, Apostil Onay, Konsolosluk Onay veya ilgili Bakanlık Onay işlemleri Onat Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından adınıza ücretsiz olarak yürütülebilir.

Yeminli Tercüman Onaylı Arnavutça Tercüme, Noter Onaylı Arnavutça Tercüme, Apostil Onaylı Arnavutça Tercüme,Konsolosluk Onaylı Arnavutça Tercüme veya ilgili Bakanlık Onaylı Arnavutça Tercüme edilmiş belge ve dokümanlarınız kurye,kargo veya posta ile firmanıza teslim edilebilir.

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından Ankara dışına da hizmet verilmektedir. Tercüme edilmiş onaylı belgeleriniz İstanbul, İzmir, Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine kargo veya posta gönderilebilir.