Almanca Tercüme

Şirketimiz Almanca tercüme ve çeviri hizmetleri vermektedir.

Almanca çeviri hizmetleri ile kaliteli hizmet vermeye devam etmekteyiz. Video konferans, karşılıklı konuşmalar, fısıltı tercümanlığı, deşifre tercüme, yazılı eserler, teknik, medikal… ve daha fazlası alanında yeminli tercümanlarımıza güvenerek bizimle beraber çalışabilirsiniz.

Özellikle Türk-Alman ilişkileri açısından önemli bir noktada olup, ticari, özel görüşmeler, bazı edebi eserler, film, VCD, DVD gibi içeriklerle alakalı her türlü materyaller üzerine çalışmamız mümkündür.

2006 senesinden itibaren noter tasdikli tercüme işlemlerimizi sözlü ve yazılı olarak yapmaya devam ederken, müşteri memnuniyeti açısından kaliteli işçilik ve gizlilik prensiplerini göz ardı etmeden işimizi önemseyerek çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Almanca çeviri yükselen bir değerde ve pek çok alanda gereksinimlerin söz konusu olduğu özel bir konumu vardır. Müşterilerimizin isteklerine göre çeviri aşamalarında mekan, iş hacminin büyüklüğü gibi konularda sizlerin tarafınızdan bakarak, deneyimlerimiz ışığında güvenilir bir çalışma yapmayı istiyoruz.