Akademik Çeviri

Doktora, master ve uzmanlık tezleriniz makale ve kitap çevirileri her dile çevirilebilir. Akademik Tercüme çeviri Akademik tercüme, çeviri, her dilde ve her konuda Akademik belgelerinizin tercümeleri konusunda verdiğimiz tercüme hizmetimizdir. Akademik tercüme çeviri hizmeti verdiğimiz konular. Her konuda yüksek lisans tezleri, doktora tezleri, ödevler, projeler, sunumlar, akademik araştırmalar v.b. konularda, akademisyen ve öğrencilere verilen tercüme hizmetimizdir.Akademik tercüme konusunda hizmet veren tercümanlarımız konularında uzman ve deneyimlidir.

akademikceviri

Doktora, master ve uzmanlık tezleriniz makale ve kitap çevirileri uzman kadromuzca her dile çevirilebilir.

Eğitim alanındaki yayınlarınız, araştırma sürecinde ortaya konulan dosyalar, tez ödevleriniz kapsamındaki makaleleriniz, fen, edebiyat, teknik dersler gibi yurt içi ve yurtdışı faaliyetlerinizle alakalı olan her türlü yazılı eserleriniz üzerinden isteklerinizi karşılayabiliriz. Hedef dili, ana dili gibi konuşabilen ve yazabilen personellerimiz ile eğitim kariyerinizdeki yapmakta zorlandığınız yada daha kaliteli olmasını istediğiniz eserler konusunda farklı dillere çevrilmesinde yanınızdayız.

İsteklerinizi, nerelerde dikkat etmemiz gerektiği gibi konularda her zaman sözlerinizi özenle dinleyecek, çalışmanın belli periyodunda kontrollerin, ön incelemelerin yapılması ile sonuç aşamasına gelininceye kadar ortaya kusursuz şekilde eserlerin oluşturulmasında dikkat eden çalışanlarımız ile lisans tezleri, üniversitedeki projeleriniz, doktora ve tez gibi planlarınızda gelin bizlerle beraber tecrübemizden yararlanarak istediğiniz sonuçları ortaya koyalım.