Afganca Tercüme

Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri olarak Afganca Türkçe yazılı / sözlü tercüme ve Türkçe Afganca yazılı / sözlü tercüme işlemleriniz:

  • Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık bölümlerden mezun olmuş,
  • Üniversitelerin Dil Bölümlerinden mezun olmuş,
  • Anadili Afganca olan ve %100 Afganca Eğitim veren üniversitelerde lisans, yüksek lisans veya doktorasını tamamlamışAfganca Yeminli Mütercim Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Hukuki tercüme, Tıbbi tercüme, Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri tercümesi, Patent tercümesi, Yapı ve inşaat tercümesi gibi alan uzmanlığı veya alan terimlerine hakimiyet gerektiren teknik tercüme işlemleri

  • İlgili alanda Afganca eğitim görmüş tercümanlar,
  • İlgili alanda faaliyet gösteren kuruluşlarda çalışmış Afganca Mütercim Tercümanlar,
  • İlgili alan terminolojisine hakim deneyimli Afganca Mütercim Tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir.
    Afganca Türkçe çeviri ve Türkçe Afganca çeviri yapılan belgelerinizin Ankara’da Noter Onay, Apostil Onay, Konsolosluk Onay veya ilgili Bakanlık Onay işlemleri Onat Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından adınıza ücretsiz olarak yürütülebilir. Yeminli Tercüman Onaylı Afganca Tercüme, Noter Onaylı Afganca Tercüme, Apostil Onaylı Afganca Tercüme, Konsolosluk Onaylı Afganca Tercüme veya ilgili Bakanlık Onaylı Afganca Tercüme edilmiş belge ve dokümanlarınız kurye,kargo veya posta ile firmanıza teslim edilebilir.
    Kumsal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından Ankara dışına da hizmet verilmektedir. Tercüme edilmiş onaylı belgeleriniz İstanbul, İzmir, Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine kargo veya posta gönderilebilir.